C S C F R S I M E R I A

Încarcă

Juniorii F antrenați de Vișan Constantin au participat pe 2 aprilie la “Cupa Juniorul Aiud 2017 – ediția I”

Turneul s-a desfășurat pe terenul sintetic Miraslau și terenul sintetic Aiud.

Echipele participante sunt: Juniorul Aiud, Unirea Alba Iulia, Luceafărul Cluj, Academia Cluj, Best Kids Reghin, Viitorul Ungheni, Juniorul Aiud 2, Interstar Sibiu Roșu, C.S. CFR Simeria, Sporting Cluj Negru, Rapid Cluj, ACS Sebeș 2014, Sporting Cluj Portocaliu și Interstar Sibiu Albastru.

  • Locul 1 – Juniorul Aiud
  • Locul 2 – Interstar Sibiu
  • Locul 3 – ACS Sebeș 2014
  • Locul 4 – Academia Luceafărul Cluj
  • Locul 5 – Best Kids Reghin
  • Locul 6 – Sporting Cluj Portocaliu
  • Locul 7 – C.S. CFR Simeria
  • Locul 8 – Luceafărul Cluj
  • Locul 9 – Interstar Sibiu Albastru
  • Locul 10 – Unirea Alba Iulia
  • Locul 11 – Sporting Cluj Negru
  • Locul 12 – Juniorul Aiud 2
  • Locul 13 – Rapid Cluj
  • Locul 14 – Viitorul Ungheni

Trofeele individuale au fost obținute de:

  • Pandele David (Interstar Sibiu Roșu) – cel mai bun portar al turneului
  • Fodor Darius (Best Kids Reghin) – golgeterul competiției cu 17 goluri
  • Popa Dragoș (Juniorul Aiud) – cel mai bun jucător al turneului
TEREN SINTETIC MIRASLAU Scor
JUNIORUL AIUD UNIREA ALBA IULIA 1-0
ACADEMIA CLUJ BEST KIDS REGHIN 3-2
VIITORUL UNGHENI JUNIORUL AIUD 2 0-2
UNIREA ALBA IULIA LUCEAFĂRUL CLUJ 4-2
ACADEMIA CLUJ VIITORUL UNGHENI 10-0
BEST KIDS REGHIN JUNIORUL AIUD 2 5-0
JUNIORUL AIUD LUCEAFĂRUL CLUJ 1-6
BEST KIDS REGHIN VIITORUL UNGHENI 10-2
ACADEMIE CLUJ JUNIORIUL AIUD 2 3-0
UNIREA ALBA IULIA JUNIORUL AIUD 2 3-2
LUCEAFĂRUL CLUJ BEST KIDS REGHIN 0-10
JUNIORUL AIUD ACADEMIA CLUJ 3-1
VIITORUL UNGHENI RAPID CLUJ 2-1
JUNIORUL AIUD 2 SPORTING CLUJ NEGRU 0-2
UNIREA ALBA IULIA INTERSTAR SIBIU ALBASTRU 1-5
TEREN SINTETIC AIUD SCOR
ACS SEBEȘ 2014 SPORTING CLUJ PORTOCALIU 1-0
INTERSTAR SIBIU ROȘU C.S. CFR SIMERIA 3-0
SPORTING CLUJ NEGRU RAPID CLUJ 3-1
ACS SEBEȘ 2014 INTERSTAR SIBIU ALBASTRU 6-3
INTERSTAR SIBIU ROȘU SPORTING CLUJ NEGRU 10-0
C.S. CFR SIMERIA RAPID CLUJ 7-0
SPORTING CLUJ PORTOCALIU INTERSTAR SIBIU ALBASTRU 2-1
INTERSTAR SIBIU ROȘU RAPID CLUJ 11-0
C.S. CFR SIMERIA SPORTING CLUJ NEGRU 7-3
SPORTING CLUJ NEGRU INTERSTAR SIBIU ALBASTRU 0-3
C.S. CFR SIMERIA SPORTING CLUJ PORTOCALIU 0-4
INTERSTAR SIBIU ROȘU ACS SEBEȘ 2014 5-0
LUCEAFĂRUL CLUJ C.S. CFR SIMERIA 2-5
BEST KIDS REGHIN C.S. CFR SIMERIA 5-1
ACADEMIA CLUJ ACS SEBEȘ 2014 1-3
JUNIORUL AIUD INTERSTAR SIBIU ROȘU 3-3 (5-3 P)

[envira-gallery id=”3240″]